text.skipToContent text.skipToNavigation

Oryginalne aranżacje klatki schodowej w domu jednorodzinnym

Klatka schodowa w domu jednorodzinnym to przestrzeń, która może zachwycać swoją oryginalnością i stylem. Ma zwykle małą powierzchnię, ale to nie znaczy, że musi być nijaka i nudna. Poznaj nasze pomysły na oryginalne aranżacje klatki schodowej.

Aranżacja klatki schodowej w domu

Manipulując stylem kluczowych elementów klatki schodowej w domu, masz nieograniczone możliwości aranżacyjne. Począwszy od klasyki, gdy montujesz tradycyjne drewniane poręcze, kończąc na betonowych schodach, sprawiających wrażenie niewykończonych - aranżacja klatki schodowej sprowadza się do wyboru odpowiedniego koloru ścian. Niech to będą odcienie, których już użyłeś na parterze albo takie, które z nimi korespondują. Warto bowiem, aby ta przestrzeń była spójna z innymi pomieszczeniami w domu. Pamiętaj o tym, jak zmienia się odbiór koloru w zależności od nasłonecznienia, a w związku z tym, także o odpowiednim oświetleniu klatki. Zewnętrzna klatka schodowa pozwala na duże żyrandole albo swobodnie zwisające na kablu dekoracyjne żarówki.
MAGNAT Creative przenik morg CR17 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Creative przenik morg CR17 2,5L

zł 59.99

MAGNAT CREATIVE to plamoodporna farba hybrydowa, odporna na płynne zabrudzenia oraz tłuszcze. Daje głęboko matowe wykończenie ścian i ogromny wybór modnych kolorów.

Jak optycznie powiększyć małą klatkę schodową?

Do optycznego powiększenia klatki schodowej potrzebne są jasne kolory, np. CR32 Bezdyskusyjna Biel od MAGNAT Creative. Nie bój się białych schodów i poręczy, wtedy nawet wąska klatka schodowa będzie wyglądała przestronnie. Mocne, zimne światło spotęguje ten efekt: wybierz oświetlenie punktowe dyskretnie umieszczone w suficie. Życzymy ci, by aranżacja twojej klatki schodowej w domu jednorodzinnym była kolejnym powodem, byś uzewnętrznił swoją pomysłowość i oryginalność.
MAGNAT Creative bezdyskus biel CR32 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Creative bezdyskus biel CR32 2,5L

zł 59.99

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

  • Inspiration

    Cegła, beton i tynk w surowych aranżacjach wnętrz - inspiracje

    Surowe wnętrza zadomowiły się już w naszych sercach. Coraz chętniej stawiamy na beton i cegłę w mieszkaniu, ponieważ gwarantują oryginalny, minimalistyczny i szalenie modny wygląd oraz dają zaskakująco dużo możliwości aranżacyjnych.

    dalej

Stay up to date with all inspirations, latest products, special offers andexpert tips

Subscribe to our newsletter

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. with head office in Warsaw (00-854) at Al. Jana Pawła II 23 is the controller of personal data. Correspondence address: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (hereinafter Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.) full text