text.skipToContent text.skipToNavigation

3 oryginalne aranżacje małego salonu w stylu glamour

Styl glamour kojarzy się z blaskiem, splendorem i luksusem, ale nawet twój mały salon możesz urządzić w jego duchu. Odpowiednia kompozycja barw, eleganckich dodatków, gustownych mebli, kryształowego oświetlenia czy połyskujących elementów wykończenia zaowocuje oryginalną, wytworną aranżacją.

MAGNAT Creative żywioł morgan CR26 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Creative żywioł morgan CR26 2,5L

zł 59.99

MAGNAT CREATIVE to plamoodporna farba hybrydowa, odporna na płynne zabrudzenia oraz tłuszcze. Daje głęboko matowe wykończenie ścian i ogromny wybór modnych kolorów.

Kolory ścian w salonie w stylu glamour

Styl glamour lubi królewskie barwy, dlatego oprócz klasycznej bieli i czerni poruszaj się w głębokich odcieniach kamieni szlachetnych, jak szmaragdy, turkusy, topazy czy rubiny. Do pomalowania ścian możesz wybrać elegancki odcień CR27 Atrakcyjny Topaz z palety plamoodpornych farb MAGNAT Creative. Ten kolor idealnie komponuje się ze złotem. Niewielkie lustro w efektownej złotej oprawie, obrazy w złotych ramach, meble ze złotym wykończeniem i oświetlenie w tym samym kolorze sprawią, że twój mały salon będzie się kojarzył z pałacem. Staraj się jednak zachować umiar w złotych dekoracjach, aby nie otrzeć się o kicz.
MAGNAT Creative atrakcyj topaz CR27 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Creative atrakcyj topaz CR27 2,5L

zł 59.99

Rola dekoracji w stylu glamour

Siłą stylu glamour są dekoracje, które kojarzą się nie tylko z nowoczesnym luksusem, ale również ornamentyką epoki baroku. Dlatego aranżując mały salon, zadbaj o pozłacane kinkiety i lustra w ozdobnych oprawach, kryształowe żyrandole i naczynia, miękkie jedwabne dywany, chromowane konstrukcje mebli i lamp, szklane blaty i witryny, złote ramy obrazów, połyskujące wykończenia mebli, czy meble z dawnej epoki z nutą retro lub ludwikowskim sznytem. Nie zapomnij o wygodnej, dużej kanapie udekorowanej pękatymi miękkimi poduchami, również tymi pikowanymi. Dekoracje w salonie w stylu glamour potrzebują dobrego tła, aby się wyróżnić w pomieszczeniu. Tę rolę doskonale spełnią ściany w eleganckim kolorze CR30 Nocny Szafir z oferty farb MAGNAT Creative. Tak urządzona przestrzeń przywoła na myśl dworskie komnaty i pałace. Wbrew pozorom, styl glamour nie jest trudny do osiągnięcia. Skorzystaj z powyższych wskazówek i ciesz się eleganckim, teatralnym wnętrzem rodem z Hollywood.
MAGNAT Creative nocny szafir CR30 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Creative nocny szafir CR30 2,5L

zł 59.99

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • Inspiration

  Wąska łazienka z oknem - niebanalne pomysły aranżacyjne

  Wąska łazienka z oknem może stanowić prawdziwy dylemat aranżacyjny. Jednak jest parę trików, dzięki którym projekt, który teraz spędza ci sen z powiek, może okazać się całkiem prosty w wykonaniu. Zobacz jak nadać wyjątkowy styl tej z pozoru trudnej przestrzeni.

  dalej
 • Inspiration

  Aranżacja sypialni w stylu vintage - kolory ścian, meble i dodatki

  Chcesz, aby twoja sypialnia miała ponadczasowy wygląd? Urządź ją w stylu vintage. Nie wiesz jak? Zapoznaj się z naszymi propozycjami i stwórz niepowtarzalne wnętrze.

  dalej

Stay up to date with all inspirations, latest products, special offers andexpert tips

Subscribe to our newsletter

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. with head office in Warsaw (00-854) at Al. Jana Pawła II 23 is the controller of personal data. Correspondence address: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (hereinafter Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.) full text