text.skipToContent text.skipToNavigation

Kolor zmienia przestrzeń! Poznaj style wnętrzarskie i pasujące do nich kolory

Chcesz udekorować swoje wnętrze tak, aby wyglądało jak prosto z najbardziej designerskiego katalogu wnętrzarskiego? Jeśli tak, to postaw na jeden z pięciu najpopularniejszych styli wnętrzarskich oraz zwróć uwagę na kolorystykę ścian. To właśnie farba, którą wybierzesz, ma kluczowe znaczenie w nadaniu odpowiedniego klimatu pomieszczeniu. Sprawdź infografikę i dowiedz się, jakie kolory pasują do kultowych motywów wnętrzarskich!

Aranżacja małej, nowoczesnej łazienki

Wnętrza nowoczesne są proste, funkcjonalne i często monochromatyczne. Dominacja jednego koloru zazwyczaj jest studzona jedynie akcentami innych barw. Identycznie jest w nowoczesnych łazienkach, szczególnie tych o małej powierzchni. Podstawowy kolor nadaje charakter i powiększa optycznie wnętrze. Tu oczywiście niepodzielnie panuje biel. Aby ją uzyskać, ściany możesz wyłożyć płytkami, a na suficie zastosować farbę MAGNAT Creative Kitchen & Bathroom w kolorze KB1 Klarowna Biel. Do jej przełamania wykorzystaj czarne baterie, uchwyty i obramowanie drzwi prysznicowych. Mając do dyspozycji dość wąskie wnętrze łazienki, staraj się zamontować wszystkie sprzęty na jednej ścianie. To pozwoli na swobodne poruszanie się w pomieszczeniu i wizualnie je powiększy.
MAGNAT CrtKB klarowna biel KB1 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT CrtKB klarowna biel KB1 2,5L

zł 69.99
Łazienka to pomieszczenie bardzo specyficzne i wymagające. Wysoka wilgotność i temperatura sprawiają, że zastosowane w niej materiały wykończeniowe muszą posiadać odpowiednie parametry wytrzymałościowe. Takie właściwości mają m.in. plamoodporne farby MAGNAT Creative Kitchen & Bathroom, które posiadają powłokę odporną na wilgoć, rozwój grzybów i pleśni oraz zmywanie i szorowanie.

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • Inspiration

  Jak urządzić łazienkę na poddaszu ze skosami? - praktyczne porady

  Łazienka na poddaszu ze skosami to marzenie niejednego pasjonata architektury wnętrz. Dowiedz się, jak ją urządzić, by sprostać wszystkim wyzwaniom, które niesie ze sobą skośna ściana.

  dalej
 • Inspiration

  Przytulny salon z kominkiem w stylu angielskim - inspiracje

  Jeśli cenisz sobie elegancję, wyrafinowanie i jakość, to na pewno przypadnie ci do gustu styl angielski w aranżacji wnętrz. Przestrzeń urządzona według jego założeń łączy w sobie ponadczasowy urok klasyki oraz nienachalną nutę luksusu. Twój angielski salon, nawet w XXI wieku, może wyglądać równie arystokratyczne, jak 200 lat temu temu.

  dalej

Stay up to date with all inspirations, latest products, special offers andexpert tips

Subscribe to our newsletter

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. with head office in Warsaw (00-854) at Al. Jana Pawła II 23 is the controller of personal data. Correspondence address: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (hereinafter Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.) full text