text.skipToContent text.skipToNavigation

Salon w kolorze miętowym - przyklady aranżacji

Nadchodzi czas na zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń. Miętowe kolory farb, które dotąd chętnie stosowaliśmy w łazienkach i kuchniach, teraz królują także w salonach. Stanowią świetną bazę zarówno dla wnętrzarskich eksperymentów, jak i eleganckich, stonowanych aranżacji. Jasna zieleń smoże być łączona zarówno z bielą i czernią, jak i innymi pastelowymi tonacjami. Jak urządzić pokój dzienny ze ścianami w miętowym kolorze? Zainspiruj się naszymi propozycjami!

1. Miętowe ściany i sosnowe drewno

Miętowy prezentuje się niezwykle elegancko w towarzystwie drewna, zarówno jasnego, jak ciemnego, egzotycznego. Wybór rodzaju zależy od naszego pomysłu na wystrój. Podczas gdy mahoniowe meble będą graficznie odcinać się od jasnego tła, sosnowe dodatkowo podkreślą subtelny charakter aranżacji. Ściany pomalowane miętową farbą z mieszalnika z kolekcji MAGNAT CERAMIC – CERAMICZNA FARBA DO WNĘTRZ w odcieniu M404-03 będą wymarzonym tłem dla lekkich form i białych tekstyliów. Postaw w pokoju fotele plecione z wikliny, w oknach zawieś płócienne zasłony, zgromadź kojarzące się z podróżami dodatki i wyeksponuj te najpiękniejsze na surowych, drewnianych półkach. Znakomitym pomysłem będzie pomalowanie futryn drzwi oraz ram okiennych na biało – dodadzą mięcie jeszcze więcej świeżości. Efekt? Jak z nadmorskiego pensjonatu w Grecji!

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

  • Inspiration

    3 aranżacje pokoju dla dziewczynki w kolorze szarym i różowym

    Szukasz najlepszych barw do pokoju dla dziewczynki? Oprócz bezdyskusyjnego różu, wybierz również mniej oczywistą szarość. Wyważone połączenie tych barw może stworzyć ciekawą aranżację, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednej lokatorce.

    dalej

Stay up to date with all inspirations, latest products, special offers andexpert tips

Subscribe to our newsletter

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. with head office in Warsaw (00-854) at Al. Jana Pawła II 23 is the controller of personal data. Correspondence address: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (hereinafter Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.) full text