text.skipToContent text.skipToNavigation

Salon w stylu industrialnym - jak uzyskać strukturę betonu na ścianie?

Styl industrialny wydostał się z pofabrycznych loftów i wszedł z impetem na salony w apartamentowcach. Zgrabnie wpisał się w modę na minimalizm. Szczególnie dobrze w nowoczesnych wnętrzach przyjął się beton. Sprzyja temu rosnąca popularność koloru szarego, który już kolejny sezon dominuje we wnętrzach. Ale nie tylko. Zróżnicowana struktura betonu, ilość jego odcieni, żyłki i pory występujące na jego powierzchni, ślady szalunku – to wszystko sprawia, że ściana, dzięki betonowej okładzinie, nabiera niezwykłego uroku. Teraz ten efekt jest na wyciagnięcie ręki - dzięki tynkowi strukturalnemu MAGNAT Style betonową ścianę może mieć każdy, bez potrzeby mocowania ciężkich płyt z betonu architektonicznego. Jak uzyskać strukturę betonu z pomocą tynku dekoracyjnego? Dzięki naszemu poradnikowi możesz zrobić to samodzielnie

Połączenie struktur

Innowacyjny produkt Beton MAGNAT Style to drobnoziarnisty, zabarwiony tynk mineralny wyprodukowany na bazie spoiwa wapiennego. Jego odpowiednia aplikacja pozwala uzyskać naturalistyczny efekt surowego betonu z jego charakterystycznymi przebarwieniami, wżerami i ubytkami. W łatwy sposób można też uzyskać dodatkowe efekty, takie jak ślady deskowania czy stalowej formy. Świetnym dopełnieniem dla Betonu będzie użycie MAGNAT Style Stiuk Wenecki w odcieniu Hematytu.

Produkty z inspiracji

MAGNAT Style Venetian Stucco

zł 908.84

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • Inspiration

  Tynk ozdobny. Pomysł na aranżację ścian w korytarzu

  Przedpokój jest główną atrakcją każdego domu. To pierwszy pokój, który jest wizytówką i przedstawia gościom poniekąd koncept aranżacyjny wszystkich pomieszczeń. Sposobem urządzenia tej przestrzeni można stworzyć pierwsze wrażenie wnętrz całego domu. Potrzebujesz pomysłu na nowoczesną dekorację ścian w korytarzu? Poznaj kilka rozwiązań, które będą aktualne w nadchodzącym sezonie.

  dalej
 • Inspiration

  Oryginalne efekty dekoracyjne – trendy na 2016

  Przyszedł czas, by zostawić za sobą rok 2015 i przyjrzeć się trendom w aranżacji wnętrz, jakie proponuje rok 2016. Nowoczesny styl życia, zdeterminowany rozwojem technologii, oferujący coraz więcej sposobów aktywności, ale również dokładający obowiązków, powoduje, że stale żyjemy pod presją. Praca, stres, codzienny pęd wymaga zatem, by nasze domy stały się dla nas azylem. Miejscem skupionym wokół prostoty, spokoju i braku problemów. Wnętrze w 2016 roku ma zatem odzwierciedlać nasze potrzeby wyciszenia się i wyłączenia z biegu.

  dalej

Stay up to date with all inspirations, latest products, special offers andexpert tips

Subscribe to our newsletter

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. with head office in Warsaw (00-854) at Al. Jana Pawła II 23 is the controller of personal data. Correspondence address: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (hereinafter Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.) full text