text.skipToContent text.skipToNavigation

MAGNAT STYLE GRASSI

Dzięki zawartości brązowych cząstek pozwala uwydatnić efekt „przetartego tynku” uzyskany za pomocą Glinki Weneckiej

600,89 zł

Cena zestawu na pokrycie 27m ściany przy wydajności 1kg na m2

Oblicz zużycie

Opis produktu:

Grassi MAGNAT Style to jednowarstwowa, strukturalna farba na bazie akrylu, stanowiąca dodatek do Glinki Weneckiej MAGNAT Style. Dzięki zawartości brązowych cząstek pozwala uwydatnić efekt „przetartego tynku” uzyskany za pomocą Glinki Weneckiej, tworząc efekt dekoracyjny z dwubarwnymi, kontrastującymi ze sobą biało-brązowymi cząstkami na wybranym kolorze tła. To wyjątkowe pokrycie powierzchni, stanowiące doskonałe i proste rozwiązania dla osób poszukujących nietypowych efektów dekoracyjnych. Daje efekt przetartego dwukolorowego tynku.

Prosta metoda na oryginalną dekorację – ściany z efektem wow

Pomysł na dekorację nowoczesnej łazienki, kominka lub wykończenie ściany za telewizorem? Możemy sięgnąć po rozwiązanie zapewniające efekt przetartego, dwukolorowego tynku. To nie tylko efektowne, przyciągające uwagę wykończenie, lecz również trwała, odporna na zmywanie powłoka oraz prosta aplikacja. Dobrze dobrana kolorystka farby strukturalnej pozwoli tchnąć we wnętrze nowe życie.

Zastosowanie

 • Salon
 • Jadalnia
 • Sypialnia
 • Korytarz / Przedpokój
 • Ściana
Sekret tkwi w odpowiednim doborze materiałów i dodatków. Pomieszczenie, dotąd bez wyrazu, może nabrać życia. W naszej aranżacji użyliśmy jednowarstwowej, strukturalnej farby Grassi MAGNAT Style w kolorze Kryształ. Połączenie tego efektu razem z białymi meblami w stylu prowansalskim daje efekt francuskiej, sielskiej wsi.

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • Porada

  Stiuk. Jak samodzielnie udekorować ścianę?

  Pomysłów na dekoracyjne wykończenie ścian jest wiele. Wybór odpowiedniej metody zależy głownie od aranżacji pomieszczenia i naszych preferencji. Jednym z prostszych sposobów na uzyskanie szybkiego i trwałego efektu jest pokrycie ścian lub sufitów stiukiem, czyli cienkowarstwową masą dekoracyjną.

  dalej
 • Porada

  Farba podkładowa i grunty. Rodzaje, właściwości i zastosowanie

  Malowanie ścian nie jest zajęciem trudnym i pozwala niewielkim kosztem odmienić każde wnętrze. Ważne jest jednak, aby przed malowaniem odpowiednio przygotować powierzchnię ściany. W tym celu należy zastosować jeden z produktów gruntujących – farbę podkładową lub grunt.

  dalej

Pliki do pobrania

Bądź na bieżąco ze wszystkimi inspiracjami, nowościami, promocjami i poradami technicznymi.

Zapisz się do naszego Newslettera

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. siedziba Spółki: 00-854 Warszawa, Al. Jana Pawła II 23; adres do korespondencji: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (dalej Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.). Pełna treść