text.skipToContent text.skipToNavigation

MAGNAT STYLE METALLICI

Nadaje efekt dekoracyjny z metalicznymi cząsteczkami

0 zł

Cena zestawu na pokrycie 5m ściany przy wydajności 1kg na m2

Oblicz zużycie

Opis produktu

Metallici MAGNAT Style to jednowarstwowa, strukturalna farba na bazie akrylu, dzięki której uzyskujemy strukturę dekoracyjną z metalicznymi cząstkami. W zależności od kąta padania i rodzaju światła oraz wybranej kolorystyki, efekt jest subtelny bądź kontrastowy. Polecana jest do stosowania na ścianach wewnętrznych budynków i detalach architektonicznych. Ddaje efekt dekoracyjny z metalicznymi cząsteczkami.

Futurystyczne szaleństwo – efekt metalicznego błysku na ścianie

Masz dość wnętrz od linijki, powielanych według jednego wzorca z katalogu? Zredefiniuj po swojemu utarte schematy i postaw na niekonwencjonalne rozwiązania w zgodzie z własną osobowością. Personalizacja to klucz do sukcesu i sposób na uniknięcie aranżacyjnej nudy. Niesamowity, nieco futurystyczny efekt można uzyskać za pomocą metalicznych rozwiązań.

Zastosowanie

 • Salon
 • Jadalnia
 • Sypialnia
 • Korytarz / Przedpokój
 • Ściana
Oświetlenie jest tu słowem kluczem, ponieważ, to właśnie ono wchodzi w reakcję z pokryciem ścian, odbijając się w nich, tworząc piękny, wręcz magiczny, a tym samym kojący i relaksujący efekt. Idealnym produktem do uzyskania tego typu efektów jest jednowarstwowa, strukturalna farba na bazie akrylu Metallici MAGNAT Style , która tworzy strukturę dekoracyjną z metalicznymi cząsteczkami.

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • wydajnosc-farby-b13-zaj.jpg

  Porada

  Wydajność farby Magnat – jak obliczyć, ile litrów farby potrzeba na m2

  Zanim zaczniesz remont ścian i sufitu, musisz się do niego dobrze przygotować. Najważniejsza sprawa to wyliczenie, ile litrów farby na m2 potrzebujesz. Jak to zrobić i co warto wiedzieć o wydajności farby na ściany i sufit?

  dalej
 • MAGNAT-zj-b5.jpg

  Porada

  Jak prawidłowo malować sufit i uniknąć błędów − porady eksperta

  Malowanie sufitu to ważna część każdego remontu czy wykończenia mieszkania. Zamierzasz zrobić to samodzielnie? Zanim weźmiesz do ręki wałek, przeczytaj, jak malować sufit, aby uniknąć błędów!

  dalej

Pliki do pobrania

Bądź na bieżąco ze wszystkimi inspiracjami, nowościami, promocjami i poradami technicznymi.

Zapisz się do naszego Newslettera

Administratorem Twoich danych osobowych jest Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. siedziba Spółki: 00-867 Warszawa, ul.Chłodna 51; adres do korespondencji: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (dalej Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. ). Pełna treść