text.skipToContent text.skipToNavigation

Kolory ścian w nowoczesnym biurze - 5 inspirujących aranżacji

Biuro to miejsce, w którym spędzamy 1/3 doby, a często i więcej. Idealne biuro pomaga w realizowaniu zawodowych celów. W zależności od branży oznacza to jednak coś innego. W jednym przypadku pożądana jest kreatywność, w innym skupienie na zadaniu. Oprócz sposobu, w jaki zaaranżowana jest jego przestrzeń, niebagatelną rolę w budowaniu przyjaznego środowiska pracy grają kolory.

Niebieski

Ta barwa, która pomaga się skupić – w otoczeniu błękitów powinni pracować szczególnie analitycy i badacze. Niebieski wzbudza zaufanie, wyzwala podświadomie poczucie lojalności wobec marki, symbolizuje wytrwałość, niezawodność, mądrość - dlatego jest dobrym wyborem, gdy biuro odwiedzają klienci i kontrahenci.
MAGNAT Ceramic błękitny topaz C32 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Ceramic błękitny topaz C32 2,5L

84,99 zł

MAGNAT Ceramic - это керамическая краска для внутренних работ, которая основана на керамических компонентах, а также смолах и пигментах высочайшего качества.

Czerwony i pomarańczowy

To kolory pobudzające kreatywność, zarezerwowane dla branży reklamowej i działów marketingu. Finansistom czerwony kojarzy się źle – podwyższa ciśnienie i kojarzy się ze spadkami na giełdzie. W aranżacji użyto koloru z linii farb Plamoodpornych MAGNAT Ceramic C20 Tygrysie Oko.

C20 Tygrysie Oko

Brąz

Symbolizuje stabilność, bezpieczeństwo, niezawodność. To idealny kolor dla biur ubezpieczeniowych. Chcesz dać pracownikom i klientom poczucie, że firma mocno stoi na ziemi? Wybierz odcienie brązu. Nowoczesne biuro celowo wykorzystuje potencjał barw, by wspomagać osoby w nim pracujące.

C15 Subtelny Cytryn

Żółty

To kolor idealny dla branży turystycznej. Szczególnie w połączeniu z niebieskim. Skojarzenia są tu jednoznaczne: słońce, piasek, morze. Czyli dobry wypoczynek. Blady żółty pomaga w myśleniu analitycznym i logicznym – sprawdzi się w biurze księgowym.

Zielony

To barwa, która daje oczom odpoczynek. Bez względu na branżę, pracując przy komputerze powinniśmy co jakiś czas robić sobie przerwy i patrzeć na zieleń - najlepiej na liście roślin. Ale zielone akcenty – im większe, tym lepsze, np. zielona cała ściana - działają podobnie.
MAGNAT Ceramic wysmakow oliwin C44 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Ceramic wysmakow oliwin C44 2,5L

84,99 zł

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

  • Вдохновение

    Unikalny wystrój ścian - wypróbuj efekt szlifowanego kamienia na ścianie

    dalej
  • Вдохновение

    Wnętrza z ozdobnymi efektami na ścianach - 5 inspiracji

    dalej

Будьте в курсе современных идей для вдохновения, новостей, акций и технических рекомендаций

Подпишитесь на Новостную рассылку

Администратором Ваших персональных данных является АО «Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka», со штаб-квартирой Компании по адресу: 00-854 Warszawa, Al. Jana Pawła II 23; адрес для корреспонденции: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (далее АО «Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA») полное содержание