text.skipToContent text.skipToNavigation

Salon z kominkiem w odcieniach szarości – inspiracje

Szary salon

Szary salon to sprawdzony pomysł na wnętrze, na który stawia rekordowa ilość miłośników wygody i gwarancji ponadczasowego stylu. Zobacz inspiracje aranżacji salonu z kominkiem - wnętrz w odcieniach szarości, które łatwo zaadaptować do różnych stylów.
MAGNAT Ceramic szary piryt C29 2,5L

Produkty, którymi wykonano inspirację

MAGNAT Ceramic szary piryt C29 2,5L

124,99 zł

MAGNAT Ceramic to najwyższej jakości plamoodporna farba ceramiczna, odporna na szorowanie i wielokrotne zmywanie. Zapewnia doskonałe krycie i wydajność, nie chlapie podczas malowania.

Magnat Style Beton 10KG

Produkty, którymi wykonano inspirację

Magnat Style Beton 10KG

Beton MAGNAT Style to drobnoziarnisty tynk mineralny na bazie spoiwa wapiennego, za pomocą którego można uzyskać ciekawy efekt dekoracyjny na ścianie. Idealnie wpisuje się w założenia nowoczesnego, minimalistycznego wystroju w wnętrz.

Na jaki kolor pomalować salon z kominkiem?

Salon to miejsce, w którym ważny jest każdy centymetr przestrzeni. Spędzamy tu większą część dnia, odpoczywamy, gościmy przyjaciół i rodzinę. Każdy sposób na powiększenie naszego wnętrza zdaje się być kuszący, nawet jeśli ma to być tylko złudzenie optyczne. Farba C58 Mglisty Krzemień od MAGNAT Ceramic, to jasna szarość, którą łatwo uzupełnisz czarno-bielą, zyskując efekt przestronności. Kominek pomaluj ciemniejszym odcieniem, żeby się wyróżniał, wszak jest on centrum domowego ogniska, sercem wokół którego toczy się życie twojego domu. Jasne odcienie beżów i brązów, wszelkie biele, wreszcie szarości, od tych najjaśniejszych po prawie czarne, jak również beton dekoracyjny, to kolory, które pasują do salonów wielkich i niewielkich, w różnych stylach i aranżacjach. Szarość to najlepszy wybór, jeśli zastanawiasz się, na jaki kolor pomalować salon z kominkiem.
MAGNAT Ceramic mglisty krzemień C58 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Ceramic mglisty krzemień C58 2,5L

124,99 zł

Nowoczesny salon z kominkiem – rekomendowane kolory

Jak pomalować salon z kominkiem? Najlepsze rozwiązania to te najprostsze, a styl nowoczesny cechuje właśnie prostota. Monochromatyczna gama barw w nowoczesnym salonie dotyczy nie tylko ścian i podłogi, ale też mebli i dodatków. Pamiętaj, aby wszystkie pochodziły z tej samej palety, wtedy kominek wybije się z tła i będzie stanowił pierwszy plan w takim nowoczesnym salonie. Nie potrzebujesz zdobnej obudowy takiego kominka, szczególnie gdy jest to kominek wewnętrzny, którego ekran tworzy jedność ze ścianą.

A40 Romantyczny Diament

Stylowy salon z kominkiem – rekomendowane kolory

Kolor ścian w stylowym wnętrzu nie może zakłócać majestatycznego nastroju, za to powinien dopełniać je ciepłem i elegancją. Ciężkie skórzane kanapy, drewniane meble, wełniane dywany, a nawet sztukateria to elementy stylowego salonu z kominkiem. Kolor, na który zasługuje każdy wyjątkowy i stylowy salon, to A40 Romantyczny Diament z serii MAGNAT Ceramic Care. W takim salonie śmiało można eksponować kominek, na przykład dekoracyjną obudową z kamienia, czy marmuru. Kominek portalowy wysuwa się na pierwszy plan stylowego wnętrza.

Oryginalna aranżacja salonu z kominkiem

Jak pomalować salon z kominkiem, jeśli chcemy osiągnąć nieszablonowy efekt? Ostatni krzyk mody wnętrzarskiej, to ciemne kolory na ścianach. Wybierz odcień C54 Stylowy Antracyt z oferty produktów MAGNAT Ceramic i pomaluj nim wszystkie ściany, a kominek pozostaw biały lub wybierz mu inny kontrastujący kolor. Proste meble w stylu skandynawskim powinny także wyróżniać się kolorem. Świetnie wypadną na tle takiej ściany wszelkie żółcienie, róże i ciemne zielenie i granaty. Do tego kwiaty doniczkowe i różnorakie elementy dekoracyjne, nawiązujące do wzornictwa lat 60tych. Marzą ci się cudowne popołudnia w przyjemnym wnętrzu? Zdecyduje się na Salon z kominkiem w odcieniach szarości.

MAGNAT Ceramic stylowy antracyt C54 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Ceramic stylowy antracyt C54 2,5L

124,99 zł

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • Inspiracja

  Jak urządzić salon z sypialnią w jednym? - inspiracje i pomysły

  Połączenie salonu z sypialnią najczęściej wymuszone jest niewielkim metrażem mieszkania. Zobacz, jak sprostać temu aranżacyjnemu wyzwaniu i stworzyć intymne miejsce do spania w pokoju dziennym, gdzie przebywają nie tylko domownicy, ale również goście.

  dalej
 • Inspiracja

  Jak urządzić łazienkę na poddaszu ze skosami? - praktyczne porady

  Łazienka na poddaszu ze skosami to marzenie niejednego pasjonata architektury wnętrz. Dowiedz się, jak ją urządzić, by sprostać wszystkim wyzwaniom, które niesie ze sobą skośna ściana.

  dalej

Bądź na bieżąco ze wszystkimi inspiracjami, nowościami, promocjami i poradami technicznymi.

Zapisz się do naszego Newslettera

Administratorem Twoich danych osobowych jest Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. siedziba Spółki: 00-867 Warszawa, ul.Chłodna 51; adres do korespondencji: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (dalej Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. ). Pełna treść