text.skipToContent text.skipToNavigation

Ściany pokoju w odcieniach szarości i czerwieni - inspiracje

Inspiracja kolorem

Poszukujesz kolorystycznej inspiracji do pokoju i chcesz poeksperymentować z barwami? Pokój szaro-czerwony to sprawdzony duet do salonu, pokoju dla małego dziecka i wymagającego nastolatka. To również idealny zestaw barw do twego salonu.
MAGNAT Creative intensyw karn CR21 2,5L

Produkty, którymi wykonano inspirację

MAGNAT Creative intensyw karn CR21 2,5L

MAGNAT CREATIVE to plamoodporna farba hybrydowa, odporna na płynne zabrudzenia oraz tłuszcze. Daje głęboko matowe wykończenie ścian i ogromny wybór modnych kolorów.

MAGNAT Creative twórczy kwarc CR51 2,5L

Produkty, którymi wykonano inspirację

MAGNAT Creative twórczy kwarc CR51 2,5L

MAGNAT CREATIVE to plamoodporna farba hybrydowa, odporna na płynne zabrudzenia oraz tłuszcze. Daje głęboko matowe wykończenie ścian i ogromny wybór modnych kolorów.

Modne połączenie kolorów w salonie

Salon w odcieniach szarości i czerwieni to ciekawe i nowoczesne rozwiązanie. Takie połączenie z pewnością przyczyni się do stworzenia niebanalnego wnętrza. Szare ściany są często używane jako kolorystyczna baza dla wielu stylów. Szarość jest jak Szwajcaria – neutralna i bezpieczna, ale przemyślany dobór dodatków i mebli pozwala na uzyskanie oszałamiających efektów. Dlatego nie obawiaj się eksperymentować – przy takich tonacjach trudno jest coś zepsuć. Moc tkwi w dodatkach - tapicerowany czerwoną tkaniną fotel z pewnością wybije się z ciemnoszarego tła ściany pokrytej farbą MAGNAT Creative w kolorze CR52 Definitywny Antracyt. Salon w odcieniach szarości i czerwieni nigdy ci się nie znudzi. To zestaw, który jest poza ulotną i zmienną modą.

CR52 Definitywny Antracyt

Energetyczny pokój dzienny

Dom to miejsce ładowania twojej baterii aktywności i nastroju. Chcesz, by pokój dzienny był powerbankiem, który da siłę na nadchodzący tydzień? Do którego będziesz wracać, by zregenerować się przed kolejnym codziennym starciem z codziennym, rutynowym życiem? Potraktuj swoje ściany farbą Magnat Creative CR20 Obłędny Jaspis. Ten szalenie energetyczny kolor da ci siłę i optycznie rozgrzeje pomieszczenie. Pamiętaj przy tym o kolorystyce mebli. Zasada harmonii kolorów mówi, że przy żywych barwach ścian stosujemy stonowane meble i dodatki. Odważnie na ścianie, rozsądnie w pozostałej przestrzeni.

Jak urządzić szaro-czerwony pokój młodzieżowy?

Szaro-czerwony pokój dla nastolatka, który wchodzi w wiek dojrzewania i potrzebuje sposobu, by wyrazić swoją energię i bunt? Taki azyl powinien odzwierciedlać kipiącą masę uczuć, która przepływa przez niego każdego dnia. Kolor CR22 Wybuchowy Koral z palety produktów MAGNAT Creative to idealna propozycja dla młodych ludzi. Połącz go z odrobiną szarości, żeby stonować młodzieńczą ekspresję. W pokoju twego dziecka i tak znajdzie się tysiąc i jedna rzecz, które zaburzą kolorystyczną harmonię, na którą nie będziesz miał wpływu.
MAGNAT Creative wybuch koral CR22 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Creative wybuch koral CR22 2,5L

74,99 zł

Pokój szaro-czerwony dostosowany do potrzeb dziecka

Małe dziecko najbardziej reaguje na bodźce zewnętrzne, które wyróżniają się kształtem i kolorem na tle otoczenia. Dlatego możesz pomóc swojej małej pociesze żywo reagować na otaczający świat. Ściany potraktuj eksponującym detale kolorem CR39 Grzeszny Onyks od MAGNAT Creative. Pomimo przewrotnej nazwy, kolor ten pozwoli maluchowi skupić się na tym co ważne – na poznawaniu otaczającej go rzeczywistości. Szarości i czerwienie pozytywnie wpłyną na atmosferę w domu. Stosuj je z rozwagą i w odpowiednich proporcjach, a stworzysz harmonijny wystrój. Pamiętaj – szarość lub czerwień możesz uczynić bazą, ale przy czerwieniach uważaj – potrzebują więcej rozwagi i łagodnych barw uzupełniających.
MAGNAT Creative grzeszny onyks CR39 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Creative grzeszny onyks CR39 2,5L

84,99 zł

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • Inspiracja

  5 pomysłów na nowoczesną i jednocześnie przytulną sypialnię w lofcie

  Prosta, a zarazem przytulna. Nowoczesna, ale z historią. Taka jest sypialnia w stylu loft. Sprawdź 5 wyjątkowych aranżacji i zobacz jak możesz ją urządzić.

  dalej
 • Inspiracja

  Salon z kominkiem w odcieniach szarości – inspiracje

  Szary salon to sprawdzony pomysł na wnętrze, na który stawia rekordowa ilość miłośników wygody i gwarancji ponadczasowego stylu. Zobacz inspiracje aranżacji salonu z kominkiem - wnętrz w odcieniach szarości, które łatwo zaadaptować do różnych stylów.

  dalej

Bądź na bieżąco ze wszystkimi inspiracjami, nowościami, promocjami i poradami technicznymi.

Zapisz się do naszego Newslettera

Administratorem Twoich danych osobowych jest Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. siedziba Spółki: 00-867 Warszawa, ul.Chłodna 51; adres do korespondencji: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (dalej Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. ). Pełna treść