text.skipToContent text.skipToNavigation

Sypialnia na poddaszu - dobieramy odpowiedni kolor ścian

Sypialnia na poddaszu to marzenie wielu osób, gdy od gołego nieba dzieli ich tylko dach. Na ogół jest w nim okno, ma się więc wrażenie, że śpi się bezpośrednio pod gwiazdami. To odczucie można wzmocnić malując skośne ściany poddasza w odpowiedni sposób nawiązujący do zjawisk spotykanych w przyrodzie. Najlepiej sprawdzą się tutaj odcienie niebieskiego, szarego i fioletu; od głębokiego granatu, przez jasny indygo po wrzosy i grafity.
MAGNAT Ceramic grafitow marmur C31 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Ceramic grafitow marmur C31 2,5L

124,99 zł

MAGNAT Ceramic to najwyższej jakości plamoodporna farba ceramiczna, odporna na szorowanie i wielokrotne zmywanie. Zapewnia doskonałe krycie i wydajność, nie chlapie podczas malowania.

MAGNAT Ceramic szlach kryształ C10 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Ceramic szlach kryształ C10 2,5L

124,99 zł

MAGNAT Ceramic to najwyższej jakości plamoodporna farba ceramiczna, odporna na szorowanie i wielokrotne zmywanie. Zapewnia doskonałe krycie i wydajność, nie chlapie podczas malowania.

Barwy w przyrodzie

Jasny błękit, z białymi elementami, sprawi, że poczujesz się jak w słoneczny dzień – błogo i radośnie. Kolorystyka nawiązująca do barw spotykanych w przyrodzie, w letnie słoneczne dni, sprawi iż zostaną przywołane nasze odczucia z tamtych chwil. Warto po nie sięgać. Tak właśnie działa magia barw!
W aranżacji użyliśmy zestawienia kolorów C39 naturalny turkus oraz C4 perła północy.

Wyjątkowa sypialnia

Granatowe ściany upstrzone punktami świetlnymi przywiodą na myśl bezkres kosmosu, pomagając osiągnąć wyciszenie potrzebne do zapadnięcia w głęboki sen. Ciemny odcień granatu wzmocni poczucie przestrzeni i głębi niebios. Taka sypialnia będzie tajemnicza, zaciszna i wyjątkowa.

MAGNAT Ceramic C56

Spokojny umysł

Błękit wpadający w gołębią szarość ochłodzi rozgrzany intensywną pracą umysł. To barwy, które pozwolą wypocząć, wyciszą, sprawią, iż poczujesz się zrelaksowany i nabierzesz dystansu do pędzącej rzeczywistości. Taka kolorystyka jest znakomitym wsparciem dla skołatanych nerwów i zmęczonego intelektu. Zdecydowaliśmy się do użycia w aranżacji koloru C56 tajemnica szafiru.

Dobre samopoczucie

Odcienie fioletu, z pomarańczowymi wstawkami, rozbudzą wspomnienie zachodzącego, letniego słońca. To barwy które dodadzą sypialni temperamentu, ogrzeją ją i sprawią że poczujemy się otwarci, zrelaksowani i pogodni. To kolory które mają bardzo silny wpływ na nasze samopoczucie.


Pomysł !

Jeśli masz sypialnię na poddaszu – jesteś szczęściarzem. Wykorzystaj możliwości, jakie dają skośne płaszczyzny na łóżkiem i namaluj sobie nieboskłon w ulubionym wydaniu. Wtedy już zawsze na pytanie: „jak się spało?” będziesz odpowiadać: „jak w niebie”.

 

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • Inspiracja

  Śmiało z kolorami - związek doskonały

  Lubisz kolory? To dobrze! To one tworzą klimat każdego wnętrza, pod warunkiem, że są poprawnie ze sobą zestawione. Łączenia barw można się nauczyć, trzeba tylko przestrzegać kilku ważnych zasad. Spójność kolorystyczna to podstawowa zasada dobrze urządzonego pomieszczenia. Obojętnie, czy kierujemy się obecnie obowiązującymi trendami, czy własnymi upodobaniami, decyzja o wyborze kolorów powinna opierać się na kilku regułach, które pomogą stworzyć nam wnętrze pełne porządku i równowagi.

  dalej
 • Inspiracja

  Domowa biblioteka

  dalej

Bądź na bieżąco ze wszystkimi inspiracjami, nowościami, promocjami i poradami technicznymi.

Zapisz się do naszego Newslettera

Administratorem Twoich danych osobowych jest Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. siedziba Spółki: 00-867 Warszawa, ul.Chłodna 51; adres do korespondencji: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (dalej Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. ). Pełna treść