text.skipToContent text.skipToNavigation

Ściany pokoju w odcieniach szarości i czerwieni - inspiracje

Poszukujesz kolorystycznej inspiracji do pokoju i chcesz poeksperymentować z barwami? Pokój szaro-czerwony to sprawdzony duet do salonu, pokoju dla małego dziecka i wymagającego nastolatka. To również idealny zestaw barw do twego salonu.

Modne połączenie kolorów w salonie

Salon w odcieniach szarości i czerwieni to ciekawe i nowoczesne rozwiązanie. Takie połączenie z pewnością przyczyni się do stworzenia niebanalnego wnętrza. Szare ściany są często używane jako kolorystyczna baza dla wielu stylów. Szarość jest jak Szwajcaria – neutralna i bezpieczna, ale przemyślany dobór dodatków i mebli pozwala na uzyskanie oszałamiających efektów. Dlatego nie obawiaj się eksperymentować – przy takich tonacjach trudno jest coś zepsuć. Moc tkwi w dodatkach - tapicerowany czerwoną tkaniną fotel z pewnością wybije się z ciemnoszarego tła ściany pokrytej farbą MAGNAT Creative w kolorze CR52 Definitywny Antracyt. Salon w odcieniach szarości i czerwieni nigdy ci się nie znudzi. To zestaw, który jest poza ulotną i zmienną modą.
MAGNAT Creative definit antrac CR52 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Creative definit antrac CR52 2,5L

zł 59.99

MAGNAT CREATIVE to plamoodporna farba hybrydowa, odporna na płynne zabrudzenia oraz tłuszcze. Daje głęboko matowe wykończenie ścian i ogromny wybór modnych kolorów.

Jak urządzić szaro-czerwony pokój młodzieżowy?

Szaro-czerwony pokój dla nastolatka, który wchodzi w wiek dojrzewania i potrzebuje sposobu, by wyrazić swoją energię i bunt? Taki azyl powinien odzwierciedlać kipiącą masę uczuć, która przepływa przez niego każdego dnia. Kolor CR22 Wybuchowy Koral z palety produktów MAGNAT Creative to idealna propozycja dla młodych ludzi. Połącz go z odrobiną szarości, żeby stonować młodzieńczą ekspresję. W pokoju twego dziecka i tak znajdzie się tysiąc i jedna rzecz, które zaburzą kolorystyczną harmonię, na którą nie będziesz miał wpływu.
MAGNAT Creative obłędny jaspis CR20 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Creative obłędny jaspis CR20 2,5L

zł 59.99

Pokój szaro-czerwony dostosowany do potrzeb dziecka

Małe dziecko najbardziej reaguje na bodźce zewnętrzne, które wyróżniają się kształtem i kolorem na tle otoczenia. Dlatego możesz pomóc swojej małej pociesze żywo reagować na otaczający świat. Ściany potraktuj eksponującym detale kolorem CR39 Grzeszny Onyks od MAGNAT Creative. Pomimo przewrotnej nazwy, kolor ten pozwoli maluchowi skupić się na tym co ważne – na poznawaniu otaczającej go rzeczywistości. Szarości i czerwienie pozytywnie wpłyną na atmosferę w domu. Stosuj je z rozwagą i w odpowiednich proporcjach, a stworzysz harmonijny wystrój. Pamiętaj – szarość lub czerwień możesz uczynić bazą, ale przy czerwieniach uważaj – potrzebują więcej rozwagi i łagodnych barw uzupełniających.
MAGNAT Creative grzeszny onyks CR39 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Creative grzeszny onyks CR39 2,5L

zł 59.99

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • Inspiration

  5 pomysłów na nowoczesną i jednocześnie przytulną sypialnię w lofcie

  Prosta, a zarazem przytulna. Nowoczesna, ale z historią. Taka jest sypialnia w stylu loft. Sprawdź 5 wyjątkowych aranżacji i zobacz jak możesz ją urządzić.

  dalej
 • Inspiration

  Salon z kominkiem w odcieniach szarości – inspiracje

  Szary salon to sprawdzony pomysł na wnętrze, na który stawia rekordowa ilość miłośników wygody i gwarancji ponadczasowego stylu. Zobacz inspiracje aranżacji salonu z kominkiem - wnętrz w odcieniach szarości, które łatwo zaadaptować do różnych stylów.

  dalej

Stay up to date with all inspirations, latest products, special offers andexpert tips

Subscribe to our newsletter

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. with head office in Warsaw (00-854) at Al. Jana Pawła II 23 is the controller of personal data. Correspondence address: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (hereinafter Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.) full text