text.skipToContent text.skipToNavigation

7 oryginalnych aranżacji ściany za łóżkiem w sypialni

Ściana za łóżkiem w sypialni

Łóżko stanowi centralny punkt w sypialni, dlatego warto odpowiednio wyróżnić obszar wokół niego. Przestrzeń nad zagłówkiem to idealne miejsce do eksperymentów aranżacyjnych. Razem z nami znajdź najlepszy pomysł na ścianę za łóżkiem w sypialni.
MAGNAT Creative przeboj agat CR14 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Creative przeboj agat CR14 2,5L

MAGNAT CREATIVE to plamoodporna farba hybrydowa, odporna na płynne zabrudzenia oraz tłuszcze. Daje głęboko matowe wykończenie ścian i ogromny wybór modnych kolorów.

Dekoracyjna rama łóżka

Jak najlepiej wykorzystać ścianę za łóżkiem? Pomyśl o niezwykle dekoracyjnym, ale również praktycznym baldachimie. Jeśli masz metalową ramę łóżka z kutymi ornamentami, będziesz mógł na niej mocować tkaninę po przebudzeniu. Biały materiał baldachimu pięknie się wyróżni na tle ściany pomalowanej mocnym kolorem np. odcieniem CR14 Przebojowy Agat z palety farb MAGNAT Creative.

Klasyczny zagłówek

Łóżko z klasycznym miękkim zagłówkiem z pewnością łagodzi zimny i surowy klimat loftowej sypialni na antresoli. Do metalowych dekoracji idealnie będzie pasować duża grafika na ścianie za łóżkiem, oprawiona w cienkie ramki korespondujące z charakterem innych ozdób. Podoba ci się kolor ścian? To farba MAGNAT Creative w odcieniu CR29 Nieustępliwy Tanzanit.
MAGNAT Creative nieustęp tanza CR29 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Creative nieustęp tanza CR29 2,5L

Ponadczasowa cegła

Jeśli lubisz chropowatą, nieregularną fakturę czerwonej cegły, zaaranżuj ścianę za łóżkiem przy jej pomocy. Ciepłe, rude bloczki wprowadzą niepowtarzalny klimat do wnętrza. Gdy ściany boczne pomalujesz na biało farbą MAGNAT Creative CR48 Apetyczny Opal, wtedy nic nie odciągnie wzroku od cegieł. Na takim tle pięknie będzie wyglądała jasna szaro-biała pościel oraz wyposażenie wnętrz z naturalnych surowców jak drewno, rattan czy wiklina.

Stare deski

Jesteś fanem recyclingu? W takim razie może ci się spodobać pomysł na łóżko z europalet. Idealnym dodatkiem do niego będzie zagłówek zbity ze starych desek, który idealnie odnajdzie się w towarzystwie ściany bocznej całkowicie pokrytej drewnem. Ceglana ściana za łóżkiem ożyje, gdy pomalujesz ją delikatna zielenią CR6 Przekorny Awenturyn z ofert plamoodpornych farb MAGNAT Creative.

CR6 Przekorny Awenturyn

Płyta OSB

Szukasz nieoczywistego pomysłu na ścianę za łóżkiem? Co powiesz na surową płytę OSB, z której możesz własnoręcznie wykonać niebanalne wezgłowie. Jasna wiórowa płyta w ciepłym odcieniu świetnie skomponuje się z szara ścianą pokryta farbą MAGNAT Creative w odcieniu CR52 Definitywny Antracyt. Chcesz więcej oryginalności? Postaw na czerwone akcenty.

CR52 Definitywny Antracyt

CR3 Unikalny Bronzyt

Lewitujące łóżko

Na koniec pomysł nie tylko na aranżację ściany za łóżkiem, ale również prezentacja innego podejścia do samego miejsca do spania. Podwieszane łóżko na linach to propozycja dla poszukujących nietuzinkowych rozwiązań. Naturalnie materiały jak drewno, skóry czy len doskonale uzupełniają wyszczerbione ceglane ściany pokryte farbą MAGNAT Creative w kolorze CR3 Unikalny Bronzyt. W tak surowym wnętrzu, ciekawie będzie wyglądać nieregularna dekoracja ścienna, udająca ubytki w wykończeniu.

Własnoręcznie wykonany rysunek

Rysunek na ścianie za łóżkiem to kolejna propozycja na aranżację tej płaszczyzny. Minimalistyczna grafika świetnie wpisze się w koncepcję minimalistycznego wnętrza. Biel, czerń, jasne drewno i subtelny żółty odcień ściany pomalowanej farbą CR12 Rześki Cytryn od MAGNAT Creative tworzą ciekawą, rześką aranżację. Po takiej dawce inspiracji, na pewno stworzysz rewelacyjną ścianę za łóżkiem w swojej sypialni.
MAGNAT Creative rześki cytryn CR12 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Creative rześki cytryn CR12 2,5L

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • Inspiracja

  Aranżacja sypialni w stylu vintage - kolory ścian, meble i dodatki

  Chcesz, aby twoja sypialnia miała ponadczasowy wygląd? Urządź ją w stylu vintage. Nie wiesz jak? Zapoznaj się z naszymi propozycjami i stwórz niepowtarzalne wnętrze.

  dalej
 • Inspiracja

  Jak zaaranżować funkcjonalną kuchnię w stylu industrialnym?

  Klimat pofabrycznych wnętrz to coś, co do ciebie przemawia. Chcesz zastosować podobne rozwiązania w swoim domu, ale nie wiesz, jak to zrobić? Skorzystaj z naszych podpowiedzi i zaaranżuj kuchnię w stylu industrialnym.

  dalej

Bądź na bieżąco ze wszystkimi inspiracjami, nowościami, promocjami i poradami technicznymi.

Zapisz się do naszego Newslettera

Administratorem Twoich danych osobowych jest Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. siedziba Spółki: 00-867 Warszawa, ul.Chłodna 51; adres do korespondencji: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (dalej Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. ). Pełna treść