text.skipToContent text.skipToNavigation

Inspiracje dekoracji ściany za telewizorem farbami strukturalnymi

Telewizor i towarzyszące mu meble często zajmuje główną ścianę w salonie. Aż się prosi, żeby stanowiła ona ciekawe tło i była inna niż reszta ścian w pokoju. Tapeta, okładzina kamienna, a może po prostu inny kolor farby? Dekoracja ściany z telewizorem wymaga przemyślenia. My polecamy rozwiązanie, które da świetny efekt, nie drenując przy tym nadmiernie portfela: farby strukturalne MAGNAT. Nie wiesz jak się do tego zabrać? Oto kilka aranżacji ścian z telewizorem. Niech posłużą za inspirację. My zaś służymy małym przewodnikiem po farbach strukturalnych. Każda z nich jest inna, każda da niepowtarzalny efekt.

Grassi

Grassi MAGNAT Style to jednowarstwowa, strukturalna farba na bazie akrylu, stanowiąca dodatek do Glinki Weneckiej MAGNAT Style. Dzięki zawartości brązowych cząstek pozwala uwydatnić efekt „przetartego tynku” uzyskany za pomocą Glinki Weneckiej, tworząc efekt dekoracyjny z dwubarwnymi, kontrastującymi ze sobą biało-brązowymi cząstkami na wybranym kolorze tła. Jeśli szukasz czegoś nietypowego – ta farba spełni twoje oczekiwania. Nada ścianie subtelną elegancję, podkreślając nowoczesność wyeksponowanego na niej sprzętu.

Perla Sabbia

Perla Sabbia MAGNAT Style to akrylowa farba strukturalna, która tworzy powierzchnie dekoracyjne z „perłowym piaskiem”. Dzięki specjalnym metalicznym wypełniaczom uzyskasz przestrzenną dekorację z charakterystyczną satynową poświatą. Podobnie jak w przypadku Grassi MAGNAT Style – efekt będzie oryginalny i elegancki. W sam raz na główną ścianę salonu.

Samum

Samum MAGNAT Style to akrylowa farba, która tworzy na ścianie strukturę „piasku naniesionego przez wiatr”. Dzięki zastosowaniu specjalnych wypełniaczy kwarcowych aplikując ją uzyskujemy przestrzenną dekorację o niejednorodnym połysku, w dwóch odcieniach tego samego koloru. Efekt końcowy zależy od techniki aplikacji i zastosowanego narzędzia – pędzla lub rękawicy dekoracyjnej. Tworzy strukturę „rozsypanego piasku” oraz powierzchnie o niejednorodnym połysku.

Produkty z inspiracji

ZESTAW MAGNAT STYLE SAMUM

564,95 zł

MAGNAT Style Samum to akrylowa struktura dekoracyjna, tworząca efekt „rozsypanego piasku”. Przeznaczona do aplikacji wewnątrz pomieszczeń i zdobienia detali architektonicznych. Dzięki zastosowaniu specjalnych wypełniaczy kwarcowych, tworzy przestrzenną dekorację o niejednrodnym stopniu połysku, w dwóch odcieniach tego samego koloru. Łatwa aplikacja pozwala tworzyć różne efekty, w zależności od metody aplikacji i zastosowanego narzędzia. W skład systemu wchodzą MAGNAT Style Samum, Magnat Grunt, MAGNAT Style Lakier Rustykalny, MAGNAT Style Pigment barwiący. Do wybarwienia struktury dostępnych jest 14 receptur kolorystycznych.

Stiuk Wenecki Magnat Style

Stiuk Wenecki

Stiuk Wenecki MAGNAT Style natomiast tworzy efekt szlifowanego marmuru o trzech rodzajach wykończenia powierzchni: satynowy (naturalny),błyszczący (polerowany) oraz intensywnie błyszczący (polerowany i woskowany).

Metallici Srebro Magnat Style

Metallici

Metallici MAGNAT Style to jednowarstwowa, strukturalna farba na bazie akrylu, dzięki której uzyskać można strukturę dekoracyjną z metalicznymi cząstkami. W zależności od kąta padania i rodzaju światła oraz wybranej kolorystyki, efekt jest subtelny bądź kontrastowy. Niewątpliwą zaletą każdej farby strukturalnej z kolekcji MAGNAT Style jest łatwość jej aplikacji. Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, żeby zrobić to samemu. Wystarczy instrukcja na opakowaniu i tutoriale na kanale MAGNAT na YouTube. Telewizor kupiony? Miejsce wybrane? Jeśli tak, to pozostaje tylko przygotować ścianę i zaaplikować na nią wybraną farbę strukturalną

Stiuk Perłowy

Stiuk Perłowy MAGNAT Style to cienkowarstwowa masa akrylowa z dodatkiem perłowych wypełniaczy. Nadaje dekorowanym powierzchniom charakterystyczne powłoki o szlachetnym, perłowym połysku.

Produkty z inspiracji

ZESTAW MAGNAT STYLE STIUK PERŁOWY

48,49 zł

MAGNAT Style Stiuk Perłowy to cienkowarstwowa masa akrylowa przeznaczona do zdobienia ścian wewnątrz pomieszczeń. Dzięki perłowym wypełniaczom zapewnia trwałe i perłowe wykończenie powłoki, tworząc refleksy zmieniające stopień połysku w zależności od kąta padania światła. Powłoka jest wyjątkowo odporna na zabrudzenia oraz zmywanie i szorowanie. W skład systemu wchodzą: MAGNAT Style Stiuk Perłowy, MAGNAT Grunt, MAGNAT Style Pigment Barwiący. Do wybarwienia struktury dostępnych jest 9 receptur kolorystycznych.

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • Inspiracja

  Tynki dekoracyjne sposobem na nudę w aranżacji

  Chcąc podkreślić styl wnętrza lub radykalnie odmienić jego charakter szukamy niekiedy takich możliwości, które w ciekawy i niebanalny sposób pomogą nam to zrobić. Rozwiązaniem mogą być tynki dekoracyjne. Masy te po nałożeniu na ścianę przypominają kamień naturalny, skórę, papier, stary tynk lub beton. Struktury ich mogą tez być zupełnie abstrakcyjne, połyskiwać lub np. marszczyć się, tworząc tym samym we wnętrzu ciekawą, niecodzienną aranżację. W zależności od naszych preferencji, stylu wnętrza, a także pomysłu, możemy wykorzystywać te produkty by tworzyć miejsca wyjątkowe.

  dalej
 • Inspiracja

  3 pomysły na turkusową kuchnię

  Kolor turkusowy to bardzo modny i trafny wybór, szczególnie w przypadku kuchni – jest świeży i nowoczesny, a także stwarza mnóstwo ciekawych możliwości aranżacyjnych. Idealnie łączy się z różnymi stylami, między innymi retro, nowoczesnym oraz śródziemnomorskim.

  dalej

Bądź na bieżąco ze wszystkimi inspiracjami, nowościami, promocjami i poradami technicznymi.

Zapisz się do naszego Newslettera

Administratorem Twoich danych osobowych jest Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. siedziba Spółki: 00-867 Warszawa, ul.Chłodna 51; adres do korespondencji: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (dalej Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. ). Pełna treść