text.skipToContent text.skipToNavigation

Jak urządzić modną łazienkę w kolorach beżu i brązu?

Łazienka najczęściej kojarzy się z bielą i błękitem, ponieważ kolory te dają naturalne poczucie orzeźwienia. Warto jednak zamienić ten barwny duet na coś cieplejszego. Co powiesz na łazienkę w kolorze beżu i brązu? Jeśli z góry zakładasz, że będzie wiało nudą, możesz się pozytywnie zaskoczyć. Te neutralne barwy są niezwykle relaksujące i pozwalają wybić się połyskującej armaturze, a to już całkiem dobry punkt wyjścia do wyjątkowej aranżacji.

Zawsze modna łazienka

Łazienka w stylu glamour nigdy nie wychodzi z mody i chociaż kojarzy się przede wszystkim z głębokimi intensywnymi barwami, całkiem dobrze wygląda w beżowej odsłonie. Nadal będzie uwodzić luksusem, przepychem i ekstrawagancją, wystarczy, że wyposażysz ją w wyjątkowe, błyszczące i ekskluzywne dodatki. Pamiętaj, że nie musisz wydawać fortuny, ponieważ sprzęty i dekoracje mogą tylko wyglądać na drogie. Wolnostojąca wanna na rzeźbionych nogach, dekoracyjne lamperie, chromowana podstawa zlewu oraz chromowana armatura pięknie skomponują się z subtelnym beżem ścian pomalowanych farbą MAGNAT CERAMIC KITCHEN&BATHROOM B1 Chłodny Kryształ. Prawdziwą kropką nad i beżowej łazienki w stylu glamour jest lustro w grubej, dekoracyjnej ramie, którą wieczorem pięknie podświetlą chromowane kinkiety.
 
MAGNAT Cer KŁ beżowy krystał B1 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Cer KŁ beżowy krystał B1 2,5L

134,99 zł

MAGNAT CERAMIC Kuchnia, Łazienka to ceramiczna farba tworząca powłoki o hydrofobowych właściwościach, która polecana jest szczególnie do dekoracyjno­ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń narażonych na okresowo zwiększające się zawilgocenie

Łazienkowe evergreeny

Lubisz bezpieczne rozwiązania? Aranżując swoją łazienkę wybierz ponadczasowe i uniwersalne standardy zamknięte w beżowej łazience z mozaiką. Ściany pomaluj farbą MAGNAT CREATIVE KITCHEN&BATHROOM w kolorze KB15 Zatopiony Marmur. Od połowy wysokości aż do podłogi ściany pokryj drobną, beżową mozaiką, a połączenie obu płaszczyzn wykończ gipsową sztukaterią. Sztukaterie również doskonale ozdobią linie styku ścian z sufitem. Podłogę wyłóż kremowymi płytkami. Piękna biała owalna wanna, białe okrągłe umywalki nablatowe, stylowa kremowa drewniana szafka i kremowa drewniana rzeźbiona rama lustra oraz designerska armatura z mosiądzu przywołają przyjazne duchy minionej epoki. Kto wie, czy któryś z nich nie zechce pobujać się na złotym żyrandolu?

B12 Falujący Bronzyt

Beżowo-brązowa łazienka w bloku

Zobacz jak elegancka może być twoja beżowo-brązowa łazienka w bloku. Ciemny brąz szafki łazienkowej jest mocnym akcentem w tym wnętrzu i prezetuje się naprawdę dostojnie. Jak uzyskać harmonię i spojność we wnętrzu przy tak bardzo wyrazistym meblu? Opraw lustro w grubą ramę w tym samym kolorze. Odbijające się w zwierciadle światło i białe drzwi, a także biały blat z połyskiem oraz chromowane błyszczące baterie i uchwyty zdcydowanie rozjaśnią tę część pomieszczenia, a tym samym całe wnętrze. Lustro dodatkowo spowoduje, że przestrzeń optycznie wyda się większa i bardziej przestronna. Z głębokim brązem drewna doskonale zagra jasny brąz farby B12 Falujący Bronzyt od MAGNAT CERAMIC KITCHEN&BATHROOM

W minimalistycznej odsłonie

Proste linie, minimalizm form i oszczędność dekoracji to kolejny przepis na interesującą aranżację beżowej łazienki. Przestrzeń wygląda na delikatnie surową, ale ma w sobie dużo klasy. Jakie elementy składają się na ten oryginalny projekt? Ściany pomalowane MAGNAT CREATIVE KITCHEN&BATHROOM KB13 Spragniony Jassonit, jasny drewniany parkiet, masywny kamienny jasnoszary blat i bliźniacza półeczka na ręczniki, ciemnoszary zlew, biała stolarka okienna i dosłownie klika szarych pojemników na przybory toaletowe i kosmetyki. Spójrz na lustro w wąskiej czarnej ramie. Wygląda jak okno, przez które ktoś chciałby tu zajrzeć, szukając harmonii i piękna. Nie można przejść obojętnie wobec beżu i brązu w łazience. Dobry projekt i sprawne połączenie elementów może sprawić, że łazienka w beżu i brązie wygra nawet z biało-błękitnymi aranżacjami.
MAGNAT CrtKB spragniony jasso KB13 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT CrtKB spragniony jasso KB13 2,5L

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • Inspiracja

  Jak dobrać odpowiedni do naszych potrzeb tynk wewnętrzny?

  Tynki wewnętrzne mogą być dwojakiego rodzaju. Pierwsze to tynki tradycyjne, cementowo-wapienne. Są twardsze i mają piękną, chropowatą fakturę, jednak ich wadą jest to, że trudno jest naprawić w sposób niewidoczny miejscowe uszkodzenie. Trzeba zaciągać cienką warstwą tynku całą powierzchnię ściany, gdyż łączenie kolejnych warstw faktury w sposób niewidoczny jest praktycznie niewykonalne.

  dalej
 • Inspiracja

  Sypialnia na poddaszu - dobieramy odpowiedni kolor ścian

  dalej

Bądź na bieżąco ze wszystkimi inspiracjami, nowościami, promocjami i poradami technicznymi.

Zapisz się do naszego Newslettera

Administratorem Twoich danych osobowych jest Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. siedziba Spółki: 00-867 Warszawa, ul.Chłodna 51; adres do korespondencji: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (dalej Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. ). Pełna treść