text.skipToContent text.skipToNavigation

Łazienka bez płytek - oryginalne wykończenie ścian w łazience

Gdy oczami wyobraźni próbujemy przywołać widok łazienki, najczęściej widzimy pomieszczenie z wanną lub prysznicem, którego podłoga pokryta jest terakotą, a ściany płytkami glazury. Nie ma w tym obrazku nic nadzwyczajnego, ponieważ właśnie tak wygląda typowa łazienka. Pokażemy Ci co zrobić, by typowe wnętrze zyskało ten pożądany, nadzwyczajny sznyt. Nie potrzebujesz do tego wielkiej rewolucji. Wystarczy, że zamiast glazury wybierzesz farby i masy dekoracyjne MAGNAT. Produkty te spowodują, że Twoje ściany nabiorą trójwymiarowości za sprawą oryginalnych faktur oraz niepowtarzalnego charakteru dzięki głębokim barwom. Zobacz nasze propozycje, w których udowadniamy, że kafelki nie są jedyną opcją przy urządzaniu łazienki.

Ekskluzywny apartamentowiec

Jeśli bliski jest Ci styl nowoczesny, wybierz minimalizm w kolorach i dekoracjach. Dobrze skomponowana paleta barw oraz ograniczona, ale wysmakowana ilość dodatków zbudują odpowiedni klimat. Nie musisz mieszkać w apartamentowcu, by Twoja łazienka przywoływała skojarzenia z wnętrzami w jego stylu. Ekskluzywnie może być również u Ciebie w mieszkaniu. W naszej aranżacji zrezygnowaliśmy z płytek na ścianach na rzecz farby ceramicznej MAGNAT CERAMIC w kolorze C54 Stylowy Antracyt. Stanowi ona perfekcyjne tło dla białego i szarego wyposażenia oraz ciepłej barwy drewnianych mebli. Zobacz, jak ciekawie wygląda połączenie prostych linii z obłymi kształtami sprzętów i dekoracji.
MAGNAT Ceramic stylowy antracyt C54 2,5L

Produkt, którym wykonano inspirację

MAGNAT Ceramic stylowy antracyt C54 2,5L

124,99 zł

MAGNAT Ceramic to najwyższej jakości plamoodporna farba ceramiczna, odporna na szorowanie i wielokrotne zmywanie. Zapewnia doskonałe krycie i wydajność, nie chlapie podczas malowania.

Stiuk Wenecki Hematyt

Stylowa rezydencja

Stiuk wenecki na ścianie w łazience? Jak najbardziej. W naszej wybraliśmy cienkowarstwową akrylową farbę strukturalną Stiuk Wenecki MAGNAT Style Hematyt SW w kolorze Oryginał niebarwiony, który tworzy efekt szlifowanego marmuru. Decydując się na ten produkt w swojej łazience oprócz koloru, możesz wybrać jeden z trzech rodzajów wykończenia powierzchni: satynowy, błyszczący oraz intensywnie błyszczący. Stiuk wenecki idealnie wpisuje się w stylistykę gustownych wnętrz. W jego towarzystwie dobrze się odnajdą nawet złote akcenty.

Domek na przedmieściach

Chcesz w swojej łazience stworzyć swojski, przytulny klimat? Postaw na detale, tak jak my w naszej propozycji. Fantazyjnie zdobione wyposażenie jak zlew, szafka, kinkiet czy wanna wsparta na fikuśnych nóżkach to podstawa aranżacji. Duży wpływ na odczuwanie przestrzeni ma tutaj również wykładzina, zasłonka, czy wyjęte ręczniki, które wprowadziły czynnik miękkości. Prawdziwą klamrą kompozycyjną jest tu zaś wykończenie ścian akrylową farbą dekoracyjną Velatura MAGNAT Style w kolorze Velatura Piryt VT.

Produkty z inspiracji

ZESTAW MAGNAT STYLE VELATURA

243,48 zł

MAGNAT Style Velatura to akrylowa farba strukturalna przeznaczona do malowania ścian i detali architektonicznych wewnątrz pomieszczeń. Tworzy powłokę imitującą powierzchnię aksamitu, jednocześnie trwałą i odporną na zmywanie. W zależności od metody aplikacji uzyskujemy charakterystyczne, niejednolite przebarwienia, zmieniające się w zależności od kąta padania światła. W skład zestawu wchodzą: MAGNAT Style Velatura, MAGNAT Grunt, MAGNAT Pigment Barwiący. Możliwe jest wybarwienie efektu według 13 receptur kolorystycznych.

Magnat Style Beton Oryginał Niebarwiony

W pofabrycznym budynku

Jeśli zaintrygowało Cię to pofabryczne wnętrze, to znaczy, że w swojej łazience powinieneś położyć na ściany Beton MAGNAT Style Beton Oryginał niebarwiony z efektem tzw. „deskowania”. Jak widzisz, nawet w aranżacjach bazujących na jedynie dwóch kolorach może się coś dziać. Faktura betonu ewidentnie podnosi wartość wizualną wnętrza. Biele i szarości są pięknym połączeniem, ale warto wprowadzić jeden kolorystyczny akcent, np. w postaci żywych roślin doniczkowych, które ożywią przestrzeń.

Łazienka w bloku

Zmień swoja łazienkę w bloku. Zamiast glazury na ściany połóż cienkowarstwową masę dekoracyjną Stiuk Wapienny MAGNAT Style w kolorze Granit SWP. Dodaj do niego duże lustra, szklaną kabinę prysznicową, czarne blaty, drewniane meble oraz punktowe oświetlenie i oszałamiający efekt masz gwarantowany. Przeszkodą na drodze do urządzenia oryginalnej łazienki jest jedynie Twoja wyobraźnia. Puść wodze fantazji i pozwól się ponieść szerokiemu zastosowaniu produktów MAGNAT, które pomogą Ci w stworzeniu tej idealnej dla Ciebie aranżacji.

Produkty z inspiracji

ZESTAW MAGNAT STYLE STIUK WAPIENNY

293,45 zł

MAGNAT Style Stiuk Wapienny to cienkowarstwowa struktura dekoracyjna, pozwalająca uzyskać efekt szlifowanego kamieni w trzech stopniach wykończenia: - Satynowy – naturalny - Błyszczący – polerowany - Intensywnie błyszczący – polerowany i woskowany Produkt zapewnia trwałe wykończenie powłoki, zapewniające oddychanie ścian. Struktura jest również odporna na działanie bakterii i grzybów, dlatego można ją stosować w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności. Dodatkowo zabezpieczony powierzchniowo uzyskuje zwiększoną odporność na zabrudzenia ( z wyjątkiem tłuszczów) i okresowe działanie wody. W skład systemu wchodzą: MAGNAT Style Stiuk Wapienny, MAGNAT Style Farba podkładowa, MAGNAT Style Wosk Impregnująco-zabezpieczający, MAGNAT Pigment Barwiący Do wybarwienia struktury dostępnych jest 15 receptur kolorystycznych.

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • Inspiracja

  Jak dobrać odpowiedni do naszych potrzeb tynk wewnętrzny?

  Tynki wewnętrzne mogą być dwojakiego rodzaju. Pierwsze to tynki tradycyjne, cementowo-wapienne. Są twardsze i mają piękną, chropowatą fakturę, jednak ich wadą jest to, że trudno jest naprawić w sposób niewidoczny miejscowe uszkodzenie. Trzeba zaciągać cienką warstwą tynku całą powierzchnię ściany, gdyż łączenie kolejnych warstw faktury w sposób niewidoczny jest praktycznie niewykonalne.

  dalej
 • Inspiracja

  3 pomysły na turkusową kuchnię

  Kolor turkusowy to bardzo modny i trafny wybór, szczególnie w przypadku kuchni – jest świeży i nowoczesny, a także stwarza mnóstwo ciekawych możliwości aranżacyjnych. Idealnie łączy się z różnymi stylami, między innymi retro, nowoczesnym oraz śródziemnomorskim.

  dalej

Bądź na bieżąco ze wszystkimi inspiracjami, nowościami, promocjami i poradami technicznymi.

Zapisz się do naszego Newslettera

Administratorem Twoich danych osobowych jest Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. siedziba Spółki: 00-867 Warszawa, ul.Chłodna 51; adres do korespondencji: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (dalej Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. ). Pełna treść