text.skipToContent text.skipToNavigation

Dorota Szelągowska i MAGNAT łączą siły

Dorota Szelągowska to projektantka wnętrz, dekoratorka oraz dziennikarka. Popularność i sympatię Polaków zyskała jako prowadząca autorskie programy o metamorfozach i remontach mieszkań, domów, tj. np.: „Dorota Was urządzi”, „Domowe rewolucje” czy też „Totalne remonty Szelągowskiej”.

Od lat inspiruje widzów do samodzielnego wykonywania zmian we własnych czterech kątach, tworzenia dekoracji i prowadzenia drobnych prac budowlanych. W realizacjach stawia na łączenie funkcjonalności z estetyką. Podobnymi atrybutami charakteryzują się produkty marki MAGNAT, w tym farby MAGNAT Ceramic. Farby ceramiczne łączą istotne pod kątem trwałości: odporność na plamy, zmywanie, szorowanie na mokro z modną paletą barw.

Właśnie dlatego Dorota Szelągowska i marka MAGNAT połączyły siły. Współpraca i aktualnie prowadzona kampania reklamowa ma na celu podkreślenie wartości, które są ważne zarówno dla ambasadorki jak i twórców farb MAGNAT CERAMIC – czyli, inspirujące kolory i ich imponującą trwałość.

Stworzona komunikacja bazuje na dwóch bohaterkach, będących w rzeczywistości jedną osobą. Dwie Doroty w spocie reprezentują dwa podejścia konsumentów do wyboru farb: poszukiwanie modnych, inspirujących kolorów i trwałości, która te kolory zatrzyma na lata. Zwykle to wybór między jedną, a drugą cechą… ale nie w przypadku farb MAGNAT CERAMIC, które to obie te wartości łączą w sobie! Dorota Szelągowska znana jest ze swojego zamiłowania do estetyki i znajomości najnowszych trendów, a zarazem nieustępliwości w kwestiach jakości.

Te dwie Doroty – kochająca inspirację i wymagająca jakości – dopełniają się na co dzień w życiowej i zawodowej postawie ambasadorki. I ta właśnie postawa Doroty, stała się inspiracja do stworzenia koncepcji komunikacji z jej udziałem. Ponieważ MAGNAT CERAMIC łączy to, co Dorota kocha, i to, czego od farb wymaga, obie Doroty są usatysfakcjonowane, puentując swój wybór sentencją: „Nie rezygnuj z niczego, wybierz farby MAGNAT CERAMIC”.

Aktualna kampania reklamowa nie jest pierwszym współdziałaniem marki i ambasadorki. Poprzedziła je obecność produktów MAGNAT w drugiej edycji programu „Totalne remonty Szelągowskiej”. Zachęcamy do zapoznania się i zainspirowania pięknymi efektami remontowej misji po całej Polsce oraz naszej dotychczasowej współpracy:.

Inspiracje - Dorota Szelągowska

Zapoznaj się poradami naszych ekspertów

 • ściana nad blatem kuchennym - pas nad blatem min.jpg

  Inspiracja

  Ściana nad blatem kuchennym - 5 pomysłów na jej wykończenie

  Projektując kuchnię zwracamy uwagę nie tylko na estetykę, ale również na aspekt funkcjonalności. Jednym z ważnych punktów, który należy uwzględnić w swoich planach jest pomysł na ścianę nad blatem kuchennym. Zobacz, co dać nad blatem w kuchni, by gotowanie było jeszcze przyjemniejsze.

  dalej
 • Szary salon styl loftowy C29 Szary Piryt.jpg

  Inspiracja

  Salon w stylu loft - 5 pomysłów na industrialny wystrój

  Loftem nazywamy nowoczesne miejskie wnętrza z dużą ilością otwartej przestrzeni. Styl loft charakteryzuje się przemysłowym, pofabrycznym wystrojem. Mamy tu wysokie sufity, odsłonięte belki konstrukcyjne i stalowe rury, ściany z surowej cegły, beton czy cementową posadzkę. Zobacz jak wprowadzić styl loftowy do salonu.

  dalej

Bądź na bieżąco ze wszystkimi inspiracjami, nowościami, promocjami i poradami technicznymi.

Zapisz się do naszego Newslettera

Administratorem Twoich danych osobowych jest Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. siedziba Spółki: 00-867 Warszawa, ul.Chłodna 51; adres do korespondencji: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (dalej Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. ). Pełna treść