text.skipToContent text.skipToNavigation

Malowanie ścian – inspiracje projektowe

Najnowsze trendy stawiają na indywidualność. To od nas zależy, w jaki sposób będą wyglądały nasze ściany – im bardziej niekonwencjonalna realizacja, tym lepiej. Nie ma rozwiązań złych, niepoprawnych, głupich. Jedynym ograniczeniem jest tylko brak odwagi w urzeczywistnianiu własnych wizji i niedostatek wyobraźni.

Indywidualność

Ściany ożyły, stały się aktywnymi i potrzebnymi elementami naszego życia. Nastał czas robienia na ścianach osobistych zapisków, przyczepiania doń pamiątek, rachunków, gadżetów. Sprzyja temu także łatwość odnawiania mieszkań. Dostępne na rynku produkty są wysokiej jakości i łatwe w aplikacji. Farby nie chlapią, nie pozostawiają smug, nie są toksyczne i szybko wysychają. Nie musimy dziś już zatrudniać ekip remontowych, a w razie potrzeby sami szybko i profesjonalnie odnawiamy ściany lub ich fragmenty. 
MAGNAT Care morski tanzanit A58 2,5L

Produkt z inspiracji

MAGNAT Care morski tanzanit A58 2,5L

 MAGNAT Ceramic CARE – to farba, która dba o Ciebie. Oczyszcza powietrze z formaldehydu, posiada antystatyczną oraz odporną na rozwój bakterii powłokę. Jest ceramiczna i plamoodporna. Idealna do pomieszczeń, w których spędzamy dużą ilość czasu.

MAG STYL FARBA TABLI.CER.CZARNY 0,75L

Produkt z inspiracji

MAG STYL FARBA TABLI.CER.CZARNY 0,75L

95,99 zł

Farba Tablicowa MAGNAT o ceramicznej formule to praktycznie i efektowne rozwiązanie. Przy użyciu kredy na powierzchniach nią pokrytych można tworzyć notatki, wykresy, a nawet obrazy. Produkt charakteryzuje się wyjątkową odpornością na mycie i ścieranie na mokro. Pisz i rysuj bez ograniczeń

CR29 nieustępliwy tanzanit

Maksymalne kontrasty i siła koloru

Projektując wnętrza często sięgamy po kontrasty kolorystyczne i to te maksymalne. Biel występuje obok czerni i grafitów. To niesłychanie modne połączenie. Gra barw pozwala wyeksponować lub „ukryć” wyposażenie, co ma duże znaczenie dla zachowania stylu. Konsekwencja i przemyślana aranżacja potęguje efekt minimalizmu. Projektując wnętrza często sięgamy po kontrasty kolorystyczne i to te maksymalne. Biel występuje obok czerni i grafitów. To niesłychanie modne połączenie. Gra barw pozwala wyeksponować lub „ukryć” wyposażenie, co ma duże znaczenie dla zachowania stylu. Konsekwencja i przemyślana aranżacja potęguje efekt minimalizmu.

Inspirację wykonano kolorem MAGNAT Creative CR29 nieustępliwy tanzanit i CR50 nowatorski granit. 

Szarość i pastele


Już kolejny sezon we wnętrzach króluje szarość. Zarówno w postaci farb w odcieniach szarości, jak i struktur betonowych czy kamiennych. Szarości gwarantują bezpieczne połączenie w zasadzie z każdym innym kolorem i są synonimem nowoczesności. Podkreślają aktualny charakter wnętrza i tym samym podnoszą jego atrakcyjność.
Pastele to kolory zawsze modne. Ich szczególne właściwości rozświetlania pomieszczeń i optycznego powiększania przestrzeni sprawiają, że często po nie sięgamy. Niosą w sobie wiele optymizmu, łagodności i spokoju. Nawiązują do świata przyrody, co sprawia, że we wnętrzach pastelowych czujemy się odprężeni i swobodni.
MAGNAT Ceramic szary piryt C29 2,5L

Produkty, którymi wykonano inspirację

MAGNAT Ceramic szary piryt C29 2,5L

124,99 zł
MAGNAT Ceramic grafitow marmur C31 2,5L

Produkty, którymi wykonano inspirację

MAGNAT Ceramic grafitow marmur C31 2,5L

124,99 zł
MAGNAT Ceramic stylowy antracyt C54 2,5L

Produkty, którymi wykonano inspirację

MAGNAT Ceramic stylowy antracyt C54 2,5L

124,99 zł

Zapoznaj się z poradami naszych ekspertów

 • Magnat.jpg

  Inspiracja

  Jak pomalować pokój dla chłopca?

  Dziecięcy pokój to prawdziwe królestwo zabawy oraz miejsce do nauki i odpoczynku. Odpowiednia aranżacja tej przestrzeni jest w stanie nie tylko zachęcić do puszczenia wodzy fantazji, ale również pobudzić do wartościowych aktywności i rozwinąć w dziecku twórczy potencjał. Jak pomalować pokój chłopca, by wspierał jego rozwój?

  dalej
 • Bez nazwy.png

  Porada

  Mycie i czyszczenie ścian przed malowaniem ̶ praktyczne porady

  Planujesz remont? Pamiętaj, że zanim przystąpisz do malowania ścian, należy je umyć i dokładnie wyczyścić. Etap ten jest praktycznie tak samo ważny jak wybór koloru farby. Warto poświęcić trochę więcej czasu i zadbać o przygotowanie ścian przed pokryciem ich wybranym produktem. Dzięki temu uzyskasz znacznie lepsze wykończenie.

  dalej

Bądź na bieżąco ze wszystkimi inspiracjami, nowościami, promocjami i poradami technicznymi.

Zapisz się do naszego Newslettera

Administratorem Twoich danych osobowych jest Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. siedziba Spółki: 00-867 Warszawa, ul.Chłodna 51; adres do korespondencji: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (dalej Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o. ). Pełna treść